Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do rodzin z dziećmi. Pensjonat Alicja jest przystosowany dla małych wczasowiczów, albowiem posiadamy 2,5 ha ogrodzonej posesji, na której znajduje się: plac zabaw, basen ogrodowy, trampolina, rowerki biegowe, zjeżdżalnie, huśtawki. Pensjonat zaopatrzony jest w pluszaki, zabawki i kącik Lego. Do pokoi wstawiamy: łóżeczka, kojce, wanienki. Godziny posiłków przystosowujemy do potrzeb dzieci.
 Klimat panujący na Mazurach pozwala turystom na pełen relaks wśród jezior i lasów. Dzięki temu, że jesteśmy bogato obdarzeni przez naturę mamy możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji takich jak: spływ kajakowy dowolnym odcinkiem szlaku Krutyni, wycieczki rowerowe poprzez malownicze leśne drogi Puszczy Piskiej, paintball, strzelanie w naszym lesie. Do dyspozycji Gości: siłownia, sauna i jacuzzi, bilard, salon z TV i kominkiem, jadalnia.

 

Czytaj więcej: Wczasy rodzinne na Mazurach


Pensjonat Alicja
jest przystosowany do imprez integracyjnych. 2,5 ha ogrodzonej posesji ( z której 80% to las), pozwala na zorganizowanie różnych zabaw, które ułatwiają współpracę zespołu. Takimi zabawami mogą być: paintball, strzelnica, podchody, itp. Okolica jest bogata w malownicze ścieżki rowerowe, które można wykorzystać na spędzenie w miłej, relaksującej i zdrowej atmosferze czas wolny. Otaczają nas 3 jeziora umożliwiające orzeźwienie w upalne dni.
 Posiadamy jeszcze jeden obiekt wypoczynkowy w Krutyni, gdzie udostępniamy sprzęt wodny, w związku z czym możemy zagwarantować zorganizowanie spływu kajakowego na dowolnym odcinku szlaku Krutyni.
 Zapraszamy grupy do 30 osób. Do dyspozycji Gości: siłownia, sauna i jacuzzi, bilard, salon z TV i kominkiem, jadalnia.

 

Czytaj więcej: Pobyt integracyjny dla firm na Mazurach