Wczasy na Mazurach są idealnym wyborem dla każdego kto chciałby oderwać się od rzeczywistości wielkich miast i choć na chwilę zanurzyć się w świecie natury. Nasz pensjonat oraz dom gościnny położone w samym sercu Mazur, na skraju sielankowej wsi Kosewo są doskonałym miejscem na tego typu wczasy.Wczasy na Mazurach

Mamy to wyjątkowe szczęście, iż zewsząd otoczeni jesteśmy cudami przyrody. Jeśli zapragniesz spędzić swe popołudnie nad jeziorem, możesz wybrać spośród otaczających nas trzech jezior: Kuc (250m od pensjonatu), Probarskie (300m) oraz Juksty (500m). Miłośnikom wędkarstwa oferujemy prywatny pomost na jeziorze Kuc oraz łódź wyposażoną w silnik elektryczny.

Zdecydowanym na spędzenie wolnego czasu aktywnie, zawsze służymy pomocą :) Organizujemy loty balonem, spływy kajakowe szlakiem Krutyni oraz wiele innych atrakcji. W ofercie mamy także wypożyczalnię rowerów. Nasza okolica słynie z licznych szlaków rowerowo-pieszych znajdujących się pośród malowniczych mazurskich lasów  i jezior.

Wypoczynek na Mazurach
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż pogoda potrafi być kapryśna ;) Z myślą o Was przygotowaliśmy Strefę Relaksu z sauną i jacuzzi, pokój fitness z urządzeniami firmy Kettler, stół do tenisa stołowego, bilard, zaciszne miejsce ze sporym księgozbiorem oraz salon TV (Cyfra+) z kominkiem.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych bywalcach. Posiadamy plac zabaw, kącik lego, gry planszowe,  pluszaki oraz udogodnienia dla maluszków tj. łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienka.

Możemy pochwalić się wspaniałym kunsztem kulinarnym. U nas zasmakujesz w kuchni locavore - wszystkie potrawy przyrządzamy z wysokiej klasy produktów niejednokrotnie pochodzących z własnej hodowli. Jeśli lubisz dobrze zjeść, bądź pewny, że z naszej kuchni będziesz zadowolony!